Sunday, Apr. 21, 2024

DRZWI OTWARTE vol. VIII

Autor:

|

20 stycznia 2015

|

DRZWI OTWARTE vol. VIII

Dzisiaj mamy dla Was propozycję Festiwalu Filmowego, który znacie już bardzo dobrze. Mowa o gliwickim festiwalu „Drzwi”, na którym mieliśmy okazję gościć w 2012 roku. Od tego czasu inicjatywa rozrosła się do imprezy międzynarodowej, co dodatkowo wzmocniło jej prestiż. Ale do rzeczy!

Do końca stycznia można przesyłać swoje filmy na ósmą edycję gliwickiego festiwalu. Przyjmowane będą tylko produkcje nakręcone w formacie Full HD, także odpada udostępnianie materiału w niższej rozdzielczości. Więcej informacji na temat wymaganej specyfikacji oraz samego festiwalu znajdziecie tutaj.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
opla3big
Do końca stycznia nabór do O!PLA!

21 marca rozpocznie się III edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji w Łodzi, a tymczasem do końca stycznia trwa nabór filmów!...

Zamknij