Tuesday, Mar. 5, 2024

„Drzwi” zamknięte

Autor:

|

22 kwietnia 2012

|

 

 

V edycja gliwickiego festiwalu „Drzwi” dobiegła końca… Wkrótce nasz serwis zaleje fala materiałów z tej imprezy, ale już teraz możemy Wam zdradzić, że to, co zobaczyliśmy na Śląsku było bardzo imponujące! Festiwal „Drzwi” to tylko wierzchołek góry lodowej, pewien trybik wielkiej machiny, którą jest inicjatywa prowadzona przez Klub Filmowy „WROTA”. Poznaliśmy ludzi przepełnionych pasją filmową i nie tylko, zobaczyliśmy ogrom pracy włożony w organizację tego przedsięwzięcia, a także przekonaliśmy się, że „chcieć to móc”.

To na razie tyle. Z tymi przemyśleniami pozostawiamy Was tego wieczoru, a już wkrótce będziemy publikować materiały, które przybliżą Wam charakter gliwickiej imprezy!

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Sobota w Gliwicach

    No i rozpoczynamy dzień z kinem niezależnym i studenckim! Wczoraj mieliśmy okazję posłuchać fascynujących koncertów "do ekranu". Polegało...

Zamknij