Friday, Jan. 27, 2023

Dubel #43 + TOP LISTA

Autor:

|

27 czerwca 2013

|

Dubel #43 + TOP LISTA

Dzisiaj w ramach Dubla dwie wiadomości: pierwsza jest standardowa – zapraszamy Was na kolejny odcinek cyklu! Tym razem możemy przeczytać o dziele Marcosa Kreta pt. „The Amazing Boy”.

Druga informacja również dotyczy Dubla! Otóż jeden z naszych Czytelników wpadł na ciekawy pomysł, aby uporządkować Dubel i stworzyć TOP 10 najlepszych filmów spośród zrecenzowanych w tym dziale. Tak właśnie powstał ranking TOP 10 – Dubel, który możecie obserwować tutaj oraz bez przerwy w postaci pierwszych trzech miejsc na ruchomym pasku po prawej stronie. Mamy nadzieję, że pomysł Wam się spodoba, bo nam spodobał się bardzo!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

(2) Komentarze

 1. Grey
  Grey
  30 czerwca 2013 at 21:33

  Super z tym TOP 10!

 2. Michał Kołdras
  Michał Kołdras
  1 lipca 2013 at 10:33

  Wiedziałem, że Tobie się bankowo spodoba ;]

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
ab1
Dubel #43 – „The Amazing Boy” (2012)

“The Amazing Boy” (2012)  Reż. Marcos Kret Ludzie często nie "trawią" inności, ponieważ w jej świetle dostrzegają swoją zwyczajność. Nic...

Zamknij