Saturday, Feb. 4, 2023

„Duchy piasku” – zwiastun

Autor:

|

25 kwietnia 2019

|

„Duchy piasku” – zwiastun

Wielkimi krokami zbliża się najnowsza, pełnometrażowa produkcja studia „Trzeci Pokój” pod tytułem „Duchy piasku”. Jak wspomina sam Krystian Kalinowski, będzie to „niezależny film science fiction osadzony w post apokaliptycznym świecie.” Film połączy w sobie różne nurty fantastyki oraz subkultur między innymi cyber punk, steam punk, cybergot. W wykreowanym świecie pojawią się duchy, androidy, ghule, mutanty, stalkerzy, amazonki i paladyni oraz… Na potrzeby filmu powstaje ponad 30 kostiumów, za które (poza jednym wyjątkiem) odpowiedzialne jest jednoosobowe „Krystian Kalinowski STUDIO”.

Z racji planowanego rozmachu produkcji, ograniczonego budżetu, mnóstwa pracy nad kostiumami, rekwizytami i elementami scenografii w stosunku do kameralnego grona osób pracujących nad filmem zdjęcia potrwają jeszcze ok. dwóch lat. Warto jednak wykazać się cierpliwością bo zdjęcia, które udało się już zrealizować dają poczucie twórcom, że mały nakład pieniędzy i ludzi, można nadrobić pasją, zaangażowaniem i ciężką pracą oraz odrobiną talentu i warsztatu.

Więcej informacji znajdziecie na fanpage’u.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
005-2
Warsztaty realizacji filmu animowanego z dziećmi

W Centrum Technologii Audiowizualnych (słynna dawna Wytwórnia Filmów Fabularnych) we Wrocławiu odbędą się bezpłatne jednodniowe warsztaty realizacji filmu animowanego z...

Zamknij