Wednesday, May. 22, 2024

Dyszko-bus

Autor:

|

19 czerwca 2012

|

 

Z okazji premiery filmu „Droga do zrozumienia” została zorganizowana nowa akcja pod kryptonimem „Dyszko-bus”! Jak mówią autorzy filmu, a zarazem organizatorzy akcji:

„Podczas wyjazdu na plan Drogi zdaliśmy sobie sprawę jak bardzo potrzebujemy dużego samochodu nie tylko, żeby przewozić sprzęt czy być mobilnym, ale też po to, żeby nasi niepełnosprawni ziomale mieli zapewniony transport chociażby na trasie dom-plan-dom.

Akcja „Dyszko-Bus” ma za zadanie zebranie 25 tys zł na busa ford transit i przystosowaniu go do przewozu sprzętu i ziomali. Wy jako największa grupa odbiorców możecie nam pomóc, a sobie sprawić małą niespodzianke zakupując płyte z filmem „Droga do Zrozumienia” za 20 zł.

10 zł na koszty produkcji płyty i wysyłki, a reszta na busa. Elegancka płytka z filmem i dodatkami (ale jakimi to już niespodzianka) czeka na każdego z Was.”

 

 

Więcej na temat samej akcji możecie przeczytać tutaj, z kolei film „Droga do zrozumienia” możecie obejrzeć tutaj.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Złapane w sieci #45 – SOCCER MOM (2008)

  W lepszych nastrojach mieliśmy się budzić w ten niedzielny poranek... Niestety się nie udało. Może chociaż lekka i dziwna...

Zamknij