Tuesday, Apr. 16, 2024

Dzisiaj premiera Nawiedzonej Szosy!

Autor:

|

18 października 2013

|

Dzisiaj premiera Nawiedzonej Szosy!

Wreszcie nadszedł ten upragniony dzień, kiedy film z Mielca o tajemniczej nazwie „Nawiedzona Szosa” wychodzi na światło dzienne!  Już dzisiaj o godzinie 19.00 w warszawskim klubie Nova Maska na Krakowskim Przedmieściu wszyscy chętni (wstęp bezpłatny!) będą mogli zobaczyć dzieło Dario Davisa i jego ekipy. Czy wszelkie nadzieje pokładane w tym projekcie nie zawiodą widzów? Gorąco wierzymy, że tak!

Gdybyście jednak nie mogli dzisiaj dotrzeć na seans, to premiery są jeszcze planowane w innych miastach. Na pewno będziemy o tym informować!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
li6
Dubel #54 – „List”

Dzisiaj w "Dublu" mamy dla Was pozycję, która wskoczyła na miejsce czwarte rankingu "Dubel - TOP 10". Zapraszamy na recenzję...

Zamknij