Tuesday, Apr. 16, 2024

EFHA rozpoczęta!

Autor:

|

5 października 2013

|

EFHA rozpoczęta!

O 14.00 rozpoczęto Festiwal Niezależnych Filmów Fantastycznych i Horrorów w Bielawie. Poniżej możecie się zapoznać z rozkładem jazdy na dzisiejszy dzień:

14.00 OTWARCIE FESTIWALU
MOKiSFilm – MŁODA WIEDŹMA

„LODÓWKA” – reż. QFAT (9 min.) Zdradzony mąż i lodówka, duet taki może zmrozić do wrzenia.

„OSKOMA” – reż. Matusz Wojtasiński (9,45 min.) Chcesz zaspokoić pragnienie, apetyt, masz na coś ochotę? Na pewno znajdą się tacy aby Ci te dążenia skutecznie uprzykrzyć.

„DOPIĄĆ SWEGO” – reż. Piotr Matwiejczyk (10 min.) Pewien mężczyzna, po śmierci żony, nie może sobie poradzić z toczącym się życiem. Jednak…..żona nie daje za wygraną.

„ANIOŁ” – reż. Błażej Kujawa (10 min.) Hmmm…. śmierć miewa uczucia? W sumie….., jeśli obiektem westchnień jest Anna Mucha.

„SOLANGE” – reż. Patryk Jurek (12 min.) On pisarz bez Veny, ona zrozpaczona francuzka do tego agentka, która dba o interes nie tylko pisarza. Może byłby z tego i emocjonalny trójkąt gdyby nie to, że …

PRZERWA 15 MIN.

„WAMPIR I PIEROŻKI” – reż. Grzegorz Kowalczuk (6 min.) Młodzieżowa humoreska stołowa, czyli krótka rozprawa między księdzem, wampirem i asystentami.

„DOTYK POŚREDNI ” – reż. Maciej Wiktor (15 min.) Prawie jak zagubiona autostrada, nawet „dżin pi es” nie pomoże.

„UPOJENIE” – reż. Magdalena Zielińska (3 min.) Animowany „szorcink” będący adaptacją powstającej właśnie powieści E. Kalety pt. WIECZNOCZAS – UPOJENIE.

„ŚMIERĆ KLAUNA” – reż. Dominik Watin (23 min.) Klaun z problemami pomiędzy życiem i śmiercią, czy to już ten film z całego życia?

PRZERWA 20 MIN.

„WUDU”-reż. Przemek Stański (16.15 min.) Zastanów się dobrze, kiedy zdecydujesz o poszukiwaniu sublokator…ki.

„W CIEMNYM LESIE ” – reż. Maciej Gajewski (23 min.) Z dala od zgiełku, z dala od tłoku, w leśnej głuszy, z dala od ….siebie.

„KLATKA 44” – 2011 r. – reż. Wiesław Zieliński (14 min.) Czy warto piąć się w górę? Zdarzyć się może, że na II piętrze Matrix podłoży Ci świnię.

PRZERWA 15 MIN.

„SILENT LAKE” – reż. Mariusz Kuczewski (89 min.) Paradokumentalne, zagraniczne odkrywanie polskiej kultury słowiańskiej, z mazurami w tle. Inspirujące.

PRZERWA 30 MIN.

SPOTKANIE Z IWONĄ BIELSKĄ I WOJCIECHEM DURYASZEM
PROWADZI KRZYSZTOF SPÓR

Więcej na temat Festiwalu przeczytacie na fan page’u.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
banerfb
Szansa na promocję Waszych filmów!

Głównym celem naszego serwisu jest promocja Waszych filmów amatorskich i niezależnych, które u nas zamieszczacie. Kilka dni temu otrzymaliśmy propozycję...

Zamknij