Wednesday, May. 22, 2024

Energetyczny konkurs wideo

Autor:

|

11 stycznia 2014

|

Energetyczny konkurs wideo

Wszystkim Czytelnikom naszego serwisu, którym przydałaby się nowa kamera polecamy udział w konkursie Polskiej Zielonej Sieci na amatorski film o energii. Każde wideo promujące ekologiczne i nowoczesne podejście do konsumpcji energii ma szansę. Nakręcone przez młodszych i starszych amatorów, kamerą, telefonem albo aparatem. Po prostu pokażcie, że można zużywać mniej energii, zmieniać swoje nawyki, albo samemu produkować energię. Do wygrania kamera o wartości ponad 3000 zł.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy poruszyć jeden z wymienionych na stronie konkursu problemów w dowolnie wybrany przez siebie audiowizualny sposób:  dosłownie, symbolicznie, poprzez wideo-kolaż ze zdjęć z podkładem muzycznym, teledysk do piosenki, lipdub, wideo instruktażowe, artystyczny film z przesłaniem, film animowany, film niemy, reportaż itd. Film powinien zachęcać do zmiany sposobu traktowania i użycia (ewentualnie produkcji) energii na bardziej nowoczesny, ekologiczny i oszczędny, pokazywać własne przemyślenia czy doświadczenia związane z tematami konkursu.

Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 3 filmy, o długości do 3 minut. Konkurs trwa do 3 lutego 2014 r. włącznie.

Więcej informacji o tematyce konkursu, sposobie wysyłania prac oraz regulamin na stronie: www.dlaklimatu.pl/neowideo.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
szpicel
„Szpicel” – premiera w lutym

Pamiętacie jeszcze film w reżyserii Jakuba Kopeć i Tomasza Ratki pt. "Szpicel"? Przez długi czas było o nim cicho i...

Zamknij