Saturday, Feb. 4, 2023

F99 – nowa produkcja niezależna

Autor:

|

17 sierpnia 2012

|

 

Mamy przyjemność poinformować, że będziemy patronować kolejnej niezależnej produkcji, która powstaje w naszym kraju. Tym razem będzie to dramat psychologiczny w reżyserii Michała Ciechomskiego. „F99″, bo tak zatytułowany został ten film, będzie miał swoją premierę na przełomie października i listopada. Obecnie trwają ostatnie zdjęcia.

 
 

FABUŁA:

 

„Pokryte ciemnym płaszczem mroczne lata 60-te wciąż oddychają nie tak odległą jeszcze historią drugiej wojny. Gdzieś na odludziach istnieją jeszcze miejsca, w których niesłusznie giną ludzie, gdzie chorych leczy się eksperymentalnymi metodami a jednym z takich miejsc jest ruina szpitala psychiatryczny w Belitz. Stosowane tam metody leczenia dalece odbiegają od standardowych.

 

Reklama:

 

Film obraca się
wokół choroby Franciszka, jednego z ostatnich i najtrudniejszych pacjentów dr Reitnera. Wszystkie objawy wykryte podczas długotrwałych badań wskazują na to, że klasyfikacja jego choroby zalicza się do F99 czyli zaburzeń psychicznych, których medycyna nie jest w stanie określić. Doktor znacząco przeciwstawiając się temu stwierdzeniu próbuje za wszelką cenę dowięść, że choroba Franciszka jest wytłumaczalna naukowo. Jako świadkowie całego eksperymentu będziemy mogli wejść w umysł pacjenta i sprawdzić czy rzeczywiście doktor ma rację oraz czy jego kuracja jest rzeczywiście skuteczna.”

 

Bardzo gorąco zapraszamy Was do polubienia Fan Page’a tej produkcji, gdyż będą tam zamieszczane bieżące informacje z planu. My oczywiście będziemy się dokładnie przypatrywać temu filmowi.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dubel #6 – URANIUM

  Dzisiaj pod lupą znajduje się film Mateusza Heredy "URANIUM". Kira postanowiła zbadać, na ile wiarygodna jest opowiadana tu historia...

Zamknij