Tuesday, Apr. 16, 2024

F99 – po premierze internetowej

Autor:

|

21 grudnia 2013

|

F99 – po premierze internetowej

„Pokryte ciemnym płaszczem mroczne lata 60-te wciąż oddychają nie tak odległą jeszcze historią drugiej wojny. Gdzieś na odludziach istnieją jeszcze miejsca, w których niesłusznie giną ludzie, gdzie chorych leczy się eksperymentalnymi metodami, a jednym z takich miejsc jest ruina szpitala psychiatrycznego w Belitz. Stosowane tam metody leczenia dalece odbiegają od standardowych.”

Takimi słowami zachęca nas Michał Ciechomski do zapoznania się z filmem „F99″, którego premiera internetowa miała miejsce tydzień temu. Bez zbędnych ogródek, zapraszamy Was zatem do obejrzenia filmu:

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
u1
Dubel #62 – „Ukryta sprawa” (2013)

Dzisiaj będzie wyjątkowo... Z uwagi na to, że nasza redakcyjna recenzentka Kira do końca roku przebywa na wyjeździe, to kolejnym...

Zamknij