Wednesday, Nov. 29, 2023

Far Cry 3: Last Travel – trailer

Autor:

|

13 września 2013

|

Far Cry 3: Last Travel – trailer

Fanowskie produkcje niezależnie od tego, jaki poziom sobą prezentują, zawsze mi się podobają, bo są tworzone przez prawdziwych miłośników tematu, na których opiera się ich film. Tym razem możemy podziwiać zwiastun filmu grupy GSE Studio nakręconego na kanwie popularnego FPS’a Far Cry.  Oto zarys fabularny:

„Colin Carter jest fotografem działu turystycznego. Pewnego dnia otrzymuje zlecenie na sfotografowanie najbardziej rzadkich zwierząt, w tym celu razem ze swoimi przyjaciółmi wyruszają na wakacje.

Nie wszystko idzie po ich myśli, gdyż wkraczają na wyspę piratów, której liderem jest Turio Garza. Tamtejszy pirat z zaburzeniami psychicznymi. Czwórka przyjaciół będzie walczyć o przetrwanie, wydostanie się z wyspy, a Colin zawzięcie będzie próbował odzyskać swój aparat.”

Premiera na przełomie września i października. Zobaczcie trailer:

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
zagu
„Zagubieni” – klip promujący „Nawiedzoną Szosę”

Już w najbliższą niedzielę również na portalu Kinoamatorskie.pl odbędzie się premiera videoklipu "Zagubieni", który oficjalnie rozpocznie promocję filmu Dario Davisa...

Zamknij