Friday, Feb. 23, 2024

Festiwal Filmów Dziecięcych GALICJA

Autor:

|

3 kwietnia 2012

|

 

Fundacja Rozwoju Kina w Krakowie – organizator 5. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dziecięcych GALICJA ogłasza ogólnopolski konkurs dla dzieci i młodzieży na najlepszy film amatorski pt. „Ogranicza mnie tylko wyobraźnia”. Najlepsze filmy zostaną wyświetlone podczas Festiwalu w dniach 17-21 czerwca 2012.

Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci i młodzież do lat 16 – pasjonatów kina oraz tych, którym nie straszne są twórcze wyzwania. Najlepsze filmy zostaną wyświetlone podczas Festiwalu, a dla ich autorów przewidziano cenne nagrody. Filmy należy przesyłać do 25 maja 2012 r. na adres siedziby Fundacji.

 

Zasady zgłaszania filmów znajdują się tutaj. Pełna lista laureatów zostanie opublikowana na stronie Festiwalu oraz na portalu facebook.pl na 7 dni przed rozpoczęciem Festiwalu. Wszelkie pytania w związku z konkursem należy kierować na adres info@festiwalgalicja.pl lub telefonicznie na numer telefonu: 605 105 651 (od 9:00 do 16:00).

 


Zainspiruj się tytułem konkursu, chwyć za kamerę, aparat lub telefon i nakręć oryginalny film! Wykaż się kreatywnością, pasją i inwencją!

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Złapane w sieci #35 – MAN’S BEST FRIEND (1993)

  Dzisiaj w dziale "Złapane w sieci" poczytacie o psie, który jeździł koleją... Tak, to był udany inaczej żart na...

Zamknij