Tuesday, Apr. 16, 2024

Festiwal Filmowy Kocham Dziwne Kino vol. 2

Autor:

|

6 lutego 2013

|

Festiwal Filmowy Kocham Dziwne Kino vol. 2

51 pozycji - właśnie tyle filmów zgłoszono na pierwszą edycjęFestiwalu Filmowego Kocham Dziwne Kino. Coś nam mówi, że tegoroczna odsłona tej imprezy będzie cieszyć się jeszcze większą popularnością i obrodzi w masę dziwnych filmów, bo przecież takowe są zbierane przez organizatorów. Twórcy festiwalu na szczęście nie starają się narzucić filmowcom swojej definicji „dziwności”, dlatego każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Właśnie ruszył nabór do drugiej edycji Festiwalu. Aby wziąć udział w tym przedsięwzięciu należy wypełnić kartę zgłoszeniową i wraz z filmem wysłać ją do organizatorów, czyli na adres: Dawid Gryza, ul. Broniewskiego 7/9 m 57,95-200 Pabianice. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj. Zachęcamy do zabawy!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
rc3
Charakteryzacja #18 – Rana cięta wnętrza dłoni

Nie tak dawno Tomek Czekalski zaprezentował nam jak wykonać ranę ciętą zewnętrznej strony dłoni, a dzisiaj możemy zobaczyć, jak wygląda...

Zamknij