Friday, Jan. 27, 2023

Festiwal Filmowy „Kocham Dziwne Kino” vol. 6 – nabór filmów!

Autor:

|

10 maja 2017

|

Festiwal Filmowy „Kocham Dziwne Kino” vol. 6 – nabór filmów!

Jeśli chcesz dołączyć do elitarnego grona posiadaczy niepowtarzalnych statuetek Złotego Mola, właśnie nadarza się ku temu doskonała okazja. Rozpoczął się nabór filmów do szóstej edycji Festiwalu Filmowego „Kocham Dziwne Kino”.
Aby zwiększyć swoje szanse na laury zapomnij o kręceniu egzystencjalnych dylematów polskiego górnika i każ mu walczyć z kosmitami, wampirami lub wilkołakami.
Ponad umiejętność obsługi dronów i obraz w rozdzielczości 4K, bardziej cenimy sobie nieposkromioną kreatywność, dzikość serca i absurdalne poczucie humoru. Do końca czerwca należy nadsyłać swoje arcydzieła na adres:
Dawid Gryza
ul. Broniewskiego 7/9 m57
95-200 Pabianice
lub – zgodnie z duchem czasu – drogą elektroniczną
kochamdziwnekino@gmail.com

Festiwal odbędzie się w drugi weekend sierpnia (11-13 sierpnia 2017) w pabianickim Kinie Tomi. Regulamin i kartę zgłoszeniową znajdziecie tutaj.
Klaatu barada nikto. Howgh!

Więcej info tu i tu.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
baner (1)
Wielki finał O!PLA już 20 maja w Pacanowie

Z wielką radością informujemy, że Wielki Finał V Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA odbędzie się w tym roku w Centrum...

Zamknij