Wednesday, Nov. 29, 2023

Festiwal Filmowy „Mała Ojczyzna” w Pieskowej Skale

Autor:

|

12 czerwca 2018

|

Festiwal Filmowy „Mała Ojczyzna” w Pieskowej Skale

W Pieskowej Skale i Skale od 16 do 19 sierpnia 2018 roku odbędzie się Festiwal Filmowy „Mała Ojczyzna”. Podczas tego Festiwalu będziemy mogli obejrzeć filmy młodych twórców z całej Polski. Filmy będą podzielone na trzy kategorie:

  • Pierwsza kategoria związana jest z obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
  • Do drugiej kategorii zaproszone zostały filmy opisujące piękno naszych małych ojczyzn.
  • Trzecia kategoria to filmy, które zostały nakręcone za pomocą bezzałogowych statków powietrznych czyli dronów.

W specjalnej sekcji zaprezentowane zostaną filmy nagrodzone na dziecięcych i młodzieżowych festiwalach filmowych i przeglądach które odbyły się w bieżącym roku.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do tworzenia takich filmów i zgłaszania ich na konkurs bowiem główna nagroda to 10 000 zł.
Podczas Festiwalu w Skale oprócz prezentacji filmów konkursowych zostanie zorganizowany Przegląd Piosenki Patriotycznej.
Kolejnym punktem w programie Festiwalu to wystawa plakatu filmowego nawiązującego do setnej rocznicy odzyskania niepodległości.

Wszystkie informacje znajdziecie na stronie: www.orliszlak.pl

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
filmowe_zwierciadla_logo-s
20. Festiwal Filmów Amatorskich Filmowe Zwierciadła

Amatorski Klub Filmowy Jantar i Ostrołęckie Centrum Kultury zapraszają na 20. Festiwal Filmów Amatorskich Filmowe Zwierciadła. Na zgłoszenia filmów fabularnych,...

Zamknij