Friday, Feb. 23, 2024

Festiwal Filmowy „NAKRĘCENI” – termin coraz bliżej

Autor:

|

12 listopada 2014

|

Festiwal Filmowy „NAKRĘCENI” – termin coraz bliżej
Już wkrótce w Bełchatowie startuje kolejna (już 8.) edycja Festiwalu Filmowego „NAKRĘCENI”. Festiwal ma charakter konkursowy. Mogą w nim brać udział amatorzy i twórcy niezależni – z Polski i spoza kraju – a także studenci szkół filmowych. Serdecznie zapraszamy do nadsyłania swoich dzieł. Najlepiej czym prędzej wypełniać kartę zgłoszenia, pakować wraz z płytą w kopertę (ewentualnie przesłać link do filmu oraz skan karty zgłoszenia), ponieważ termin wkrótce upływa. Jak uczciwie podkreślają organizatorzy: „Jest szansa na sukces festiwalowy, z uwagi na to, że na razie liczba zgłoszeń nie jest imponująca.”
Przewidziane są nagrody finansowe, (trzycyfrowe ;-) oraz poza finansowe (np. w ubiegłym roku wyróżnieni twórcy otrzymali zaproszenie do udziału w warsztatach w łódzkiej filmówce).
Skrócona wersja regulaminu:
- film powinien dotrzeć do siedziby Festiwalu najpóźniej 17 listopada 2014 (ale ponieważ czasu zostało niedużo to mamy zapewnienie, że filmy które dotrą 18 listopada w miarę możliwości również zostaną wzięte pod uwagę)
- każdy możne nadesłać maksymalnie 3 własne produkcje nie starsze niż z roku 2013
- czas trwania zgłaszanego do konkursu filmu nie może przekraczać 40 minut
- do konkursu można zgłaszać wszystkie gatunki filmów
Pełny regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne pod tym adresem.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Risse im Beton plakat 2
Złapane w sieci #164 – PĘKNIĘCIA W BETONIE (2014)

164 odcinek "Złapane w sieci" ma charakter nieco wyjątkowy, ponieważ tym razem nie znajdziecie w nim linka do obejrzenia recenzowanego...

Zamknij