Sunday, Apr. 21, 2024

Film Łukasza Wrzesińskiego wybrany styczniową L’Off Story

Autor:

|

3 lutego 2010

|

Znamy zwycięzcę styczniowej edycji konkursu L’OFF Story! Wygrał film…”L’OFF STORY” autorstwa Łukasza Wrzesińskiego.

 

Zakończyła się właśnie pierwsza edycja konkursu L’OFF STORY organizowanego wraz z siecią komórkową PLUS. Jury nagrodziło film pod tytułem „L’OFF STORY” nadesłany przez Łukasza Wrzesińskiego. Film ten został również najwyżej oceniony w głosowaniu internautów. Dziękujemy Wam za oddane głosy! Nagrodą w konkursie jest telefon komórkowy i zaproszenie do udziału w Warsztatach Filmowych Cinemax, które poprowadzi światowej sławy operator Sławomir Idziak.

 

 

„L’OFF Story” to historia dziewczyny, której tajemniczy wielbiciel zostawia znaki wszędzie tam gdzie się ona pojawia. Adorator ujawnia się, jednak szczęśliwego zakończenia nie będzie.
Reżyser opowiada historię o miłości, która jest już wspomnieniem. Jak śpiewają Silver Rockets „przecież nic nie trwa wiecznie”. Film ten został w całości zrealizowany za pomocą telefonu komórkowego, mimo tego jest bardzo dopracowany wizualnie – ma bardzo przemyślane ujęcia i zadziwiająco czysty.

 

Obejrzyj nagrodzony film: TUTAJ !!!

 

Zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach „L’OFF Story” oraz pozostałych konkursach: ALLEGRO SHORT FILM i RELACJA Z WYDARZENIA na TVN24.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Ale wpadka!#2

I mamy kolejną wpadkę zaliczoną przez twórców filmów! Tym razem pechowcem okazał się film Pawła Palenicy p.t. "Gliniarze z Meksyku",...

Zamknij