Monday, Dec. 11, 2023

Filmowcy dla filmowców

Autor:

|

23 marca 2012

|

 

Środowisko filmowców niezależnych zawsze cieszy się, jeśli inicjatywy niezależne uzyskają rozgłos w szerszym kręgu. Mamy wielką radość kiedy filmowiec z niezależnym rodowodem popełnia dzieło cieszące się popularnością wśród ogółu widowni, cieszymy się równie mocno, gdy powstaje nowy festiwal filmów amatorskich.

 

Naszym zdaniem warto doceniać takie inicjatywy i takie działania. Tak się właśnie złożyło, że jest ku temu wspaniała okazja. Zaprzyjaźniony z serwisem Kinoamatorskie.pl Gliwicki Klub Filmowy WROTA dowodzony przez Marcina Kondraciuka został nominowany do konkursu na Lidera Społecznika oraz Organizację Roku.

 

WROTA działa od 11 lat i po raz pierwszy doczekała się nominacji, między innymi dzięki temu, że organizują oni Festiwal Filmów Niezależnych Drzwi. W tym roku będzie to już piąta edycja. Stawką w plebiscycie, oprócz oczywiście zobowiązującego tytułu, są 2 tysiące złotych, które organizacja chce przeznaczyć na tegoroczną edycję festiwalu. Uważamy, że nasza filmowa scena powinna ich wesprzeć. Jak to zrobić?

 

Wystarczy wejść tutaj i oddać głos na Gliwicki Klub Filmowy WROTA oraz Marcina Kondraciuka. Za wszelkie głosy wsparcia dziękujemy w imieniu nominowanych.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dzisiaj w Fotoplastykonie

  Jak co tydzień w czwartek, zapraszamy Was do posłuchania audycji "Fotoplastykon" na antenie radia Radioaktywne.pl. Dzisiaj o 17.00 zostaną...

Zamknij