Wednesday, Jul. 24, 2024

Filmujemy Gdańsk!

Autor:

|

22 października 2012

|

Wiele ciekawych filmowych inicjatyw dzieje się ostatnio w naszym kraju. Jednym z takich przedsięwzięć jest akcja „Filmujemy Gdańsk”, czyli konkurs dwuminutowych filmów o gdańskich ulicach. O co chodzi?

 

Reklama:

Organizatorzy zachęcają do nakręcenia dwuminutowego filmu na temat danej gdańskiej ulicy, który zawrze w sobie jej klimat, ludzi którzy przy niej mieszkają oraz wydarzenia dziejące się na tym terenie. Można filmować czym się chce, natomiast jest jeden warunek: trzeba trzymać się zasad kinematografii. Więcej na temat konkursu dowiecie się tutaj.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

(1) Komentarz

  1. Snake
    23 października 2012 at 11:18

    W Gdańsku byłem pierwszy raz w tym roku i muszę przyznać, że starówka jest cudowna - świetny klimat. Miasto zrobiło na mnie naprawdę wielkie wrażenie...

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Złapane w sieci #62 – „THE OUTING” (1987)

  Co się kojarzy z halloween? Duchy, mrok, cukierek, albo psikus i... dynie! Bez dyń, to święto raczej nie miałoby...

Zamknij