Tuesday, Jan. 31, 2023

Humor z PRLu, akcja jak z RFNu!

Autor:

|

29 kwietnia 2013

|

Humor z PRLu, akcja jak z RFNu!

3 maja zapraszamy Was na premierę najnowszego filmu Tomira Dąbrowskiego z R.I.P. Pictures o nazwie „Uśmiech śmierci”! Będzie to bardzo nietypowy film, który jest jednocześnie próbą wskrzeszenia martwego gatunku. Chodzi o pastisz klasycznego włoskiego giallo z dużą dawką humoru w klimacie starych polskich filmów. Ponadto o nietypowości tej produkcji świadczy chociażby trailer, który trwa… przeszło 6 minut! 

Opis fabuły:

„TEATR TO ŻYCIE. JEDNAK W TYM TEATRZE CZEKA CIĘ ŚMIERĆ..

W pewnym małomiasteczkowym ośrodku kultury obsada szykująca się do wystawienia drobnego przedstawienia jest sukcesywnie uszczuplana przez tajemniczą postać skrytą za płaszczem i maską. Jego ofiary są okrutnie torturowane, jego tożsamość i motywy nieznane. Czy uda się go powstrzymać? Czy komuś uda się zmazać UŚMIECH z twarzy ŚMIERCI?”

Bądźcie  z nami 3 maja!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Evil toons
Złapane w sieci #89 – EVIL TOONS (1992)

Czasem trafiamy na takie filmy, które nie wyróżniają się specjalnie grą aktorską, mają słabe zdjęcia i generalnie są przeciętne, a...

Zamknij