Tuesday, Feb. 7, 2023

Interference Festival – konkurs Wolność Formy

Autor:

|

22 listopada 2018

|

Interference Festival – konkurs Wolność Formy

Wraz z organizatorami, zachęcamy do wzięcia udziału w 5 edycji międzynarodowego otwartego konkursu „Wolność Formy”, organizowanego w ramach Festiwalu Form Komunikacji Wizualnej – Interference Festival, który odbędzie się już 13 grudnia 2018 roku w Gdańsku.

Przyjmowane są realizacje wizualne kwalifikujące się do 2 głównych kategorii konkursowych:

  • WIDEOKLIP [do 10 minut]
  • EKSPERYMENTALNA KRÓTKA FORMA WIZUALNA [do 8 minut]

Zgłoszenie odbywa się za pośrednictwem serwera konkursowego www.contest.interferencefestival.com, gdzie znaleźć można więcej informacji dotyczących konkursu oraz jego regulamin.

Termin naboru prac upływa 30 listopada 2018 roku.

Każdy podmiot / osoba może zgłosić do konkursu maksymalnie 2 prace, z zastrzeżeniem, że każda praca zgłaszana jest do innej kategorii. Nie ma możliwości zgłoszenia tej samej pracy w różnych kategoriach.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
ZAMIECIE poster smaller
„Zamiecie” odcinek 1 już w serwisie

Na początku października pisaliśmy, że Tomir Dąbrowski szykuje dla swoich widzów cykliczny program społeczno-absurdalno-komediowy. Kto zna wyczyny Tomira, ten wie...

Zamknij