Sunday, Sep. 24, 2023

IV Lubelska Gala Filmu Niezależnego ZŁOTE MRÓWKOJADY 2010

Autor:

|

9 marca 2010

|

 

Organizatorzy IV Lubelskiej Gali Filmu Niezależnego Złote Mrówkojady 2010, która odbędzie się w kwietniu 2010 r. informują wszystkich zainteresowanych filmowców amatorów oraz studentów szkół filmowych, że można już zgłaszać swoje prace do Konkursu Filmów Amatorskich oraz Konkursu Etiud Studenckich.

 

Filmy prosimy nadsyłać na adres :

Kinoteatr Projekt

Centrum Kultury w Lublinie

ul. Narutowicza 32

20-016 Lublin,

 

Natomiast osoby z Lublina mogą zostawiać filmy w Administracji Centrum Kultury (pok. 109)

 

Złoty Mrówkojad to nagroda festiwalu przyznawana przez pasjonatów dla pasjonatów. Doceniamy każdego, kto próbuje wyrazić siebie poprzez kino niezależne, nagradzamy tych, którzy robią to najlepiej. Filmy będą nagradzane w wielu kategoriach. Niepisaną tradycją Lubelskiej Gali Filmu Niezależnego jest też wymyślanie nieco zakręconych kategorii. Nie inaczej będzie w tym roku.

 

Tym, co wyróżnia Lubelską Galę Filmu Niezależnego od innych tego typu festiwali i konkursów filmowych jest humorystyczne podejście do tematu. Bawimy się konwencją gali, parodiujemy ceremonie rozdania nagród typu Oscary czy Złote Orły.

 

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji i niespodzianek, zarówno dla widzów, jak i uczestników konkursu, w tym niebanalne warsztaty filmowe. Zachęcamy do zgłaszania swoich krótkometrażowych filmów wykonanych dowolną techniką, których długość nie przekracza 30 min.

 

Termin zgłaszania prac upływa 19 marca 2010r. Wszystkie szczegóły, regulamin konkursu i kartę zgłoszeniową znajdziecie na stronie internetowej Gali: www.zlotemrowkojady.pl oraz www.kinoteatrprojekt.pl.

 

Kontakt do organizatorów:

mrowkojady@o2.pl

 

Źródło: inf. pras.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Festiwale w Kinoamatorskie.pl

W naszym serwisie wystartował właśnie dział FESTIWALE, który gromadził będzie najciekawsze festiwale filmów amatorskich i niezależnych. Na razie możecie tam...

Zamknij