Friday, Jan. 27, 2023

IX Festiwal Filmowy NAKRĘCENI

Autor:

|

4 listopada 2015

|

IX Festiwal Filmowy NAKRĘCENI

Jeszcze do 12 listopada możecie wysyłać swoje filmy na IX edycję Festiwalu Filmowego NAKRĘCENI, który odbędzie się 21 listopada w Bełchatowie. Przyjmowane będą produkcje mieszczące się w dwóch kategoriach:

  • film profesjonalny/szkolny (kategoria twórców związanych z filmem zawodowo, studentów szkół filmowych i artystycznych)
  • film amatorski/niezależny (kategoria pozostałych twórców)

Każdy filmowiec może podesłać maksymalnie trzy swoje dzieła. Nie mogą być one zrealizowane wcześniej niż 31 grudnia 2013, a ich długość nie może przekraczać 40 minut. Gatunek filmu jest dowolny, natomiast ograniczona jest wielkość pliku filmowego (do 4.7 GB).

Filmy można wysyłać przez Internet (co się bardzo chwali temu Festiwalowi), albo metodą tradycyjną. Wszelkie szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie Festiwalu.

Na koniec wspomnijmy o nagrodach:

  • Grand Prix dla najlepszego filmu.
  • wyróżnienia przyznane w 2 głównych kategoriach:

  * dla filmu  profesjonalnego/szkolnego
* dla filmu amatorskiego/niezależnego

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
folding-directors-chairs-18371279833623xQ8P-1
Zza miedzy#4 – Kilka porad dla reżyserów od filmowego konsultanta Setha Hymesa

Seth Hymes to gość, który robi furorę w USA, organizując swoje szkolenia dla reżyserów i fanatyków szkoły filmowej. Od czasu...

Zamknij