Friday, Jan. 27, 2023

Jeszcze 10 dni potrwa nabór na wolontariat do NETIA OFF CAMERA

Autor:

|

10 lutego 2017

|

Jeszcze 10 dni potrwa nabór na wolontariat do NETIA OFF CAMERA

Jeśli wyszukiwarka Google podsumowałaby Cię hasłami „kino”, „koncerty”, „Kraków”, „niezależność” – przełom kwietnia i maja spędzisz pod Wawelem. Festiwal NETIA OFF CAMERA już po raz 10 ogłasza nabór na wolontariat. Tegoroczną edycję będzie tworzyć 450 młodych ludzi. Jak stać się jednym z nich?

Praca wolontariusza to nie tylko obowiązki, ale również okazja do poznania fantastycznych osób i zawarcia nowych znajomości. Majowy weekend będzie obfitował w liczne spotkania z twórcami, wykłady branżowe, panele dyskusyjne oraz wydarzenia towarzyszące. Zgłaszać można się do jednego z dziesięciu działów.

Jeżeli lubisz pisać, to Redakcja będzie idealną propozycją. Do Twoich obowiązków będzie należeć m.in. wyszukiwanie informacji oraz relacjonowanie festiwalowych wydarzeń. Kreatywność i lekkie pióro to zestaw obowiązkowy. Selfie z największymi gwiazdami kina? Nie ma sprawy. Wystarczy, że będziesz współtworzyć Dział Gości. Media są nieodłączną częścią każdego wydarzenia. Przygotowywanie harmonogramów wywiadów i bezpośredni kontakt z czołówką polskich dziennikarzy to przywilej współpracowników Biura Prasowego.

Festiwal to nie tylko filmy, ale również liczne wydarzenia towarzyszące – gale, bankiety i warsztaty. Tutaj dobra organizacja pracy jest obowiązkowa. Jeśli interesuje Cię socjologia, zgłoś się do Działu Badań. Wspieranie procesu zbierania i analizowania danych rozwinie Twoje umiejętności.

Imienny identyfikator, który otrzymuje każdy wolontariusz uprawnia do wstępu na seanse filmowe oraz koncerty odbywające się w ramach OFFSceny. - Za nami dekada doświadczeń. Dzięki temu możemy jeszcze lepiej zadbać o Wasz rozwój nie tylko w czasie Festiwalu, ale również w ciągu całego roku – podkreśla Sonia Jędryczko, koordynatorka wolontariuszy. Udział w cyklicznych warsztatach organizowanych i prowadzonych przez koordynatorów poszczególnych działów w ramach Akademii Wolontariatu NETIA OFF CAMERA to dalszy ciąg współpracy z wolontariuszami.

Formularz zgłoszeniowy możecie znaleźć na www.offcamera.pl. Rekrutacja trwa do 20 lutego. Każdy wolontariusz będzie mógł odebrać zaświadczenie o odbytym wolontariacie. Najbardziej zaangażowane osoby otrzymają również referencje.

Do zobaczenia w Krakowie podczas 10.NETIA OFF CAMERA od 28.04 do 07.05.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
pi6
PIOTROWSKY – bokser u kresu kariery…

Od grudnia 2016 trwają zdjęcia do drugiego filmu Marcina Biegańskiego pt. PIOTROWSKY. Pierwszy film tego reżysera "ARTYSTA" premierę miał w...

Zamknij