Wednesday, Jul. 24, 2024

Jeszcze 2 dni rekrutacji wolontariuszy na festiwal filmowy CINEMAFORUM

Autor:

|

29 października 2018

|

Jeszcze 2 dni rekrutacji wolontariuszy na festiwal filmowy CINEMAFORUM

Do 31 października można zgłaszać swoją kandydaturę na stanowisko wolontariusza przy festiwalu filmowym CINEMAFORUM. CINEMAFORUM to przede wszystkim wspaniałe filmy i edukacja w międzynarodowym gronie. Jednak za tym przedsięwzięciem stoi zespół zaangażowanych, otwartych ludzi, którzy czerpią satysfakcję z uczestniczenia w czymś wyjątkowym, tworzenia wydarzenia kulturalnego od podstaw, obserwowania każdego jego etapu – od rozpowszechniania informacji po emocje widzów wychodzących z kinowych sal. Dołącz do ekipy – zostań wolontariuszem!

Organizatorzy oferują możliwość zdobycia cennego doświadczenia, poznania nietuzinkowych ludzi z całej Europy, zobaczenia, co dzieje się za kulisami dużego wydarzenia kulturalnego. Zakres zadań i obowiązków jest bardzo szeroki – każdy znajdzie do zrobienia coś, co będzie sprawiało przyjemność i jednocześnie usprawniało organizację festiwalu. Wygrywają wszyscy.

Poza wspomnieniami i przyjaźniami można również zdobyć certyfikat potwierdzający udział w festiwalu czy pieczątkę w studenckim dzienniku praktyk.

Zaproszenie obejmuje wszystkich chętnych do pomocy w pracach biura organizacyjnego, biura prasowego lub biura gości zagranicznych, w prowadzeniu dokumentacji fotograficznej, przy obsłudze technicznej wydarzenia oraz obsłudze projekcji filmowych. Festiwal potrwa od 7 do 11 listopada, a pomoc potrzebna jest od 5 do 12 listopada.

By zostać wolontariuszem, trzeba mieć ukończone 18 lat.

Rekrutacja trwa do 31 października, a formularz znajduje się tutaj.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
ost
Ruszył trzeci sezon serialu „Ostatnie słowo”

Początek października przyniósł nam pierwszy odcinek trzeciego sezonu serialu internetowego Pawła Olearczyka pt. "Ostatnie słowo". W tym epizodzie poznamy historię...

Zamknij