Friday, Sep. 29, 2023

Jury MovieFon w Poznaniu

Autor:

|

16 kwietnia 2011

|

 

 

NA BIEŻĄCO | JURY | NAGRODZONE FILMY

 

Alina Grzegorzewska

 

Studentka filmoznawstwa na poznańskim UAM oraz organizacji produkcji filmowej w PWSFTviT w Łodzi.
Wielbicielka brytyjskich filmów i seriali.

 

 

 

 

Łukasz Augustyniak

 

Absolwent filmoznawstwa na UAM w Poznaniu. Jego film „Monari”, portret biednych dzielnic Nairobi, został dostrzeżony przez Internetowe Nagrody Filmowe nominacją do „Offowego odkrycia roku”. We współpracy z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu prowadzi warsztaty filmu animowanego o…raz dokumentalnego dla dzieci i młodzieży. Pasji do kina oddaje się w poznańskim Kinie Muza, (m.in. w DKF-ie Kamera). Współpracuje z poznańską telewizją internetową poznanska.tv jako operator i montażysta. Współpracuje także z Fundacją Tranzyt i Centralą Komiksu. Pasjonat komiksu, kina japońskiego oraz sushi.

 

Tomasz Chichłowski

 

Z wykształcenia arabista oraz informatyk. Swoją przygodę z filmem rozpoczął od kierownictwa planu przy realizacji reklam m.in. dla takich marek, jak LG i Jura Park. W tej chwili skupia się na produkcji projektu Opener Generation.

 

 

 

 

 

 

Emil Gawin

 

Od kilku lat prowadzi forum internetowe związane z animacją (aftereffects.pl), współtworzy forum filmowe (kameraakcja.pl). Zajmuje też się animacją, filmowaniem, prowadzi firmę zajmującą się animacją i efektami specjalnymi, a rok temu stworzył i prowadzi wraz z grupą redaktorów serwis motionfreaks.pl.

 

Paweł Zdanowski

 

Reżyser, studiował na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu i w warszawskiej Akademii Filmu i Telewizji. Swoją karierę rozpoczął od pisania scenariuszy i reżyserowania reklam dla czołowych brandów. Obecnie związany z developmentem filmu fabularnego Mój Mały Manhattan i Opener Generation.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Specjalny Dział – MovieFon w Poznaniu

    NA BIEŻĄCO | JURY | NAGRODZONE FILMY | GALERIA  16 kwietnia 2011r. w Poznaniu mamy przyjemność uczestniczyć w...

Zamknij