Tuesday, Feb. 7, 2023

Kalendarz wydarzeń

Autor:

|

20 września 2010

|

Kinoamatorskie.pl cały czas się rozwija. Tym razem, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z ważniejszymi wydarzeniami ze sceny kina niezależnego i amatorskiego postanowiliśmy uruchomić praktyczny kalendarz, który będzie Was informował o ciekawszych eventach w danym miesiącu.

 

Jak widzimy, w tym miesiącu zaznaczone kolorem mamy dni 26 – 30 września, w tym właśnie terminie odbywać się będzie Festiwal Filmów Dziecięcych GALICJA. Więcej o tym wydarzeniu, przeczytacie po kliknięciu w dane dni na kalendarzu, bądź też tutaj.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Serial na łamach Kinoamatorskie.pl

    Sami przyznacie, że tego jeszcze u nas nie było. Zawsze mieliśmy okazję publikować pojedyncze projekcje, które nie były...

Zamknij