Sunday, Apr. 21, 2024

Kamera, akcja! Legenda w produkcjii

Autor:

|

20 marca 2012

|

 

 

Wracamy do chełmińskiej produkcji niezależnej, która opierać się będzie na historii seryjnego mordercy chcącego unicestwić młode nasienie. Film ten będzie należeć do gatunku teen-slasher, dlatego możemy spodziewać się masy posoki, dużo juchy i jeszcze trochę krwi.

Zresztą oddajmy głos Łukaszowi Stasiorowskiemu, który jest autorem powstającego dzieła: „Co roku, w jednym z klubów, chełmińska młodzież świętuje noc śmierci seryjnego mordercy, siejącego niegdyś postrach na ulicach miasta. Legenda głosi, że tej właśnie nocy, jego duch wraca z zaświatów, by dokończyć swoje dzieło… Osiemnastoletnia Ania Kasprzyk, skrywająca mroczną tajemnicę zagubiona nastolatka, wraz z młodszą siostrą i fajtłapowatym kolegą, stają do nierównej walki z tajemniczym mordercą, który zdaje się naśladować zbrodnie słynnego Żniwiarza. A może to właśnie on powrócił, by raz jeszcze zapisać się krwawymi zgłoskami w historii Chełmna?”.

 

Zdjęcia do produkcji rozpoczęto 10 marca. O premierze dowiecie się na pewno na łamach naszego serwisu, a teraz zobaczcie kilka fotek:

 

 

Na deser mały making of. Zapraszamy również na fanpage filmu.

  

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

(1) Komentarz

  1. R.
    22 marca 2012 at 12:16

    No zapowiada się BARDZO amatorsko.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
GROLSCH FILM WORKS – ostatnie chwile eliminacji!

Jeszcze kilka dni, do 21 marca br., trwa etap eliminacji konkursu filmowego Grolsch Film Works. Tegoroczna edycja, skierowana do młodych...

Zamknij