Tuesday, Apr. 16, 2024

Karnety na 3. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Ars Independent

Autor:

|

31 maja 2013

|

Karnety na 3. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Ars Independent

1 czerwca rusza sprzedaż karnetów na 3. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Ars Independent, który odbędzie się w dniach 20-29 września 2013 r. w Katowicach. Organizatorem festiwalu jest Instytucja Kultury Katowice – Miasto Ogrodów.

Ars Independent przyciąga do Katowic kino młode, odważne, drapieżne. Kino, które poszukuje własnego języka, łamie konwencje i style, sięga po tematy niezauważane przez innych. Prezentuje najciekawsze dokonania niezależnych twórców, a w dwóch konkursach wyłania Czarne Koni kinematografii.

ai_logo_1_pl

3. MFF Ars Independent to dziesięć dni festiwalowych, ponad sto projekcji w czterech salach kinowych, koncerty, spotkania i wydarzenia towarzyszące. Karnet upoważnia do wstępu na wszystkie wydarzenia festiwalowe z wyjątkiem specjalnych.

Karnety w przedsprzedaży w cenie 80 zł i 70 zł (ulgowe) można nabyć w punktach sprzedaży Ticketportal oraz na stronie internetowej Ticketportal.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej arsindependent.pl oraz na profilu facebook.com/arsindependent.kato.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
gd1
Dubel #40 – „Gdzie diabeł mówi dobranoc” (2013)

Czy ktoś wie, gdzie diabeł mówi dobranoc? Jeśli nie posiadacie takiej wiedzy, to być może uda się ją Wam wyciągnąć...

Zamknij