Friday, Sep. 25, 2020

Kino LoffTowe – pierwszy pokaz

Autor:

|

14 września 2012

|

 

W poniedziałek 17 września o godzinie 20.00 w Cafe Loft przy ulicy Złotej 11 w Warszawie odbędzie się pierwszy pokaz filmów w ramach projektu „Kino LoffTowe”, który ma na celu promowanie twórczości niezależnej.

 


 

Przypominamy, że do końca września trwają poniedziałkowe niezależne mixy, w których odbędą się mieszane projekcje twórców niezależnych. Od października rozpoczynamy miesiące autorskie, podczas których będzie można obejrzeć dzieła jednego wybranego twórcy niezależnego, który zgłosił do nas swoje filmy.

 

Ciągle możecie nadsyłać swoje propozycje. Można to zrobić na 2 sposoby:

 

1. Gdy film znajduje się w zbiorach serwisu Kinoamatorskie.pl – wtedy, jedyne co musicie zrobić, to wysłać na maila redakcja@kinoamatorskie.pl wiadomość o tytule Kino LoffTowe, a w treści zamieścić swoje imię i nazwisko, tytuł oraz link do filmu w serwisie Kinoamatorskie.pl.

 

2. Gdy filmu nie ma w zbiorach serwisu Kinoamatorskie.pl – w tym przypadku, najpierw zgłaszacie swój film do serwisu, korzystając z naszego formularza, a następnie dokonujecie tej samej procedury, co w punkcie pierwszym.

 

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Legenda w sprzedaży

  Trzeba wielkiej odwagi, żeby zdecydować się na płatną dystrybucję filmów niezależnych. Wszyscy wiemy jak u nas w Polsce ten...

Zamknij