Sunday, Sep. 24, 2023

Kinoamatorskie.pl w Stanach Zjednoczonych!

Autor:

|

15 maja 2011

|

 

Kinoamatorskie.pl, to nie tylko ludzie, którzy zajmują się szerzeniem kultury niezależnej, ale również osoby działające w branży filmowej. Między innymi mieliśmy już okazję prezentować dzieła polskiej komedii niezależnej w Czechach, a teraz przyszło nam zmierzyć się ze stworzeniem pamiątkowego filmu z okazji 20lecia jednej z największych firm stemplarskich w Stanach Zjednoczonych!

 

W środę 11 maja o godzinie 16.30 samolot z lotniska w Warszawie, z Julio na pokładzie wystartowł w kierunku lotniska O’hare w Chicago. Jak wspomina nasz redaktor:

 

„Żyję i mam się dobrze :-):-). Lot do Chicago trwał 10 godzin! Niesamowite widoki z samolotu, gdzie mogłem podziwiać z góry takie cuda jak Islandia czy Grenlandia! Bliżej celu mojej podróży nie było jednak już tak pięknie, ponieważ nad Chicago szalała burza, która opóźniła lądowanie o niecałą godzinę… Trochę strachu, trochę turbulencji, ale jestem już na miejscu! :):) Niebawem zabieram się za pracę! Przede mną 2 dni, w których będę gromadził materiał na film upamiętniający 20 lecie firmy Millenium Marking Company, a także promował polskie kino niezależne pośród tutejszej Polonii. Kto wie, być może i tutaj uda się stworzyć bastion rodzimej twórczości niezależnej! Tymczasem udaje się na odpoczynek, gdyż 7 godzinna zmiana czasu udziela mi się bezlitośnie! Adieu! :-):-)”

  

Julio wraca do nas 26 maja. Zaraz po powrocie zabieramy się ostro do pracy, a rezultaty postaramy się opublikować na naszym serwisie!

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
„Twoja stara. Baśń” nowym dziełem Szczauki Pictures

  Wytwórnia Szczauki Pictures kręci nowy film! Po obsypanym nagrodami "Czeskim filmie" oraz miniserialu "Porucznik Marlon" reżyser Łukasz Sheben Jedynasty...

Zamknij