Friday, Sep. 22, 2023

Kocham Dziwne Kino Double Feature

Autor:

|

17 listopada 2014

|

Kocham Dziwne Kino Double Feature

Mamy dla Was zaproszenie od Dawida, który tworzy dla Was dział „Złapane w sieci”.

Już za kilka dni (22.11) w łódzkiej Fabryce Sztuki – a ściślej rzecz ujmując w TEKTURZE -  odbędzie się pokaz dwóch osobliwych filmów. Kto dysponuje wolnym czasem ten niech nie waha się pojawić, gdyż wydarzenie to wyjątkowe. Oprócz prelekcji , która powinna wprowadzić Was  wszystkich w klimat dzieł owych, same filmy również stanowić będą nie lada atrakcję. „Pecador” w wersji z poprawionym obrazem, a „Tureckie Gwiezdne Wojny” z polskim lektorem!!!

„Pecador El Enmascarado De Negro Contra El Profesor Loco Y La Invasion De Otra Galaxia” to obraz, który swą premierę miał w 2009 roku. Nakręcony został z miłości do meksykańskich lucha libre movies, a opowiada – jak zdradza sam tytuł – o inwazji kosmitów z odległej galaktyki na Ziemię. Zapobiec jej może jedynie zamaskowany zapaśnik, miłośnik sztuki oraz kobiecej urody, nie stroniący od wysokoprocentowych trunków. Czy jednak te ciągoty nie przeszkodzą mu w ocaleniu świata…?

Drugim filmem tego wieczoru będzie „Człowiek, który uratował świat”, znany szerzej jako „Tureckie Gwiezdne Wojny”. Opus magnum tureckiego science-fiction  z popisową kreacją ikony tamtejszego kina, Cuneyta Arkina.

Start o 18.00, nie może Was tam zabraknąć!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Polskie gówno plakat
Złapane w sieci #165 – POLSKIE GÓWNO (2014)

Można powiedzieć, że przed Wami drugi już exclusive w cyklu "Złapane w sieci", ale teraz już z naszego polskiego podwórka....

Zamknij