Tuesday, Feb. 7, 2023

KolorOFFon Film Festiwal – Patronujemy!

Autor:

|

1 marca 2011

|

 

Jest nam bardzo miło poinformować, iż objęliśmy patronatem medialnym kolejny festiwal filmów niezależnych. Tym razem jest to KolorOFFon Film Festiwal, który odbędzie się w dniach 7-9.04.2011r. w Bydgoszczy. Zachęcamy wszystkich twórców do zgłaszania filmów. Szczególnie poszukiwane są filmy nieszablonowe, przekraczające filmowe granice zarówno treści jak i formy.

 

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to, iż w ramach festiwalu organizowany jest konkurs „LOCAL SHORTS”, który gromadzi amatorskie filmy z regionu kujawsko-pomorskiego. Filmy można zgłaszać do 22 marca.

 

Konkurs jest adresowany do osób urodzonych w roku 1985 lub młodszych uczących się lub zamieszkałych na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego. Filmy zgłaszane do konkursu mogą być zrealizowane dowolną techniką, w dowolnym gatunku i formie filmowej. Akceptowane są także filmy nakręcone telefonem komórkowym.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
„Portrety Nieba” – trailer

  Po okresie naprawdę długiej ciszy, wreszcie mamy okazję przyjrzeć się zapowiedzi nowego polskiego filmu niezależnego - "Portrety Nieba". Trailer...

Zamknij