Saturday, Nov. 26, 2022

Komórkowy zawrót filmowy! Ruszył konkurs MovieFon!

Autor:

|

10 marca 2011

|

Od 1 marca do 1 kwietnia trwa nabór filmów na I Ogólnopolski Studencki Konkurs Filmów Krótkometrażowych MovieFon! Czekamy na wasze krótkie wariacje na temat Szybsze bicie serca, a 16 kwietnia zapraszamy na specjalny pokaz w kinie Muza połączony z uroczystą galą i wręczeniem nagród naszym finalistom. Będzie się działo!

 

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym do 1 kwietnia 2011 r. uczestnicy mogą nadsyłać swoje filmy nakręcone za pomocą komórek lub aparatów cyfrowych na temat: Szybsze bicie serca. Jeden temat – wiele możliwości, liczymy na waszą pomysłowość i odwagę! Spośród tych propozycji zostanie wybrana finałowa dziesiątka, którą nagrodzimy książkami Wydawnictwa Wojciech Marzec i zaprosimy na drugi etap konkursu w Poznaniu.

 

16 kwietnia odbędzie się prezentacja filmów w kinie Muza, podczas której specjalne jury wyłoni trzech zwycięzców konkursu. Wydarzenie zakończy się Galą Finałową, na której naszym uczestnikom zostaną wręczone atrakcyjne nagrody i statuetki.

 

Każdy może zrobić film, MovieFon chce dać wam szansę zaprezentowania własnej twórczości, a przede wszystkim pobudzić do działania! Duży Ekran czeka!

 

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: www.studenckawiosna.pl.

Zachęcamy również do śledzenia naszej strony fanowskiej, na której znajdziecie parę przydatnych wskazówek: www.facebook.com/MovieFon/.

 

Konkurs jest organizowany przez NZS w ramach poznańskiego festiwalu niezależnej twórczości studenckiej Studencka Wiosna odbywającego się w dniach 12-17 kwietnia 2011r. Serdecznie zapraszamy również na inne wydarzenia festiwalu!

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Projekt Polska.doc

Jesteś młodym twórcą? Animatorem kultury? Fotografujesz? Kręcisz filmy? Chcesz w dokumentalny sposób opowiadać o otaczającej Cię rzeczywistości?     Zgłoś...

Zamknij