Thursday, Jun. 13, 2024

Konkurs aMazing Short Films

Autor:

|

15 marca 2011

|

aMazing Short Films – konkurs na najlepszy film krótkometrażowy. To kolejne przedsięwzięcie filmowe, które powstaje w interaktywnej telewizji aMazing w ramach Programu Wspierania Polskiego Kina Niezależnego MultimediaOFF.

 

Do 31 lipca można zgłaszać filmy do konkursu na najciekawszy niezależny film krótkometrażowy. Mogą w nim wziąć udział filmy fabularne, impresje, klipy zrealizowane po 2008 r. Celem aMazing Short Films jest popularyzacja promowanie twórczości niezależnej.

 

Spośród nadesłanych filmów do finału trafi dwanaście filmów, które zostaną zaprezentowane w Magazynie Filmowym „Kręci się…”, w interaktywnej telewizji aMazing Ta część konkursu będzie interaktywna. Widzowie aMazing będą oceniać filmy w trakcie ich wyświetlania, za pomocą pilotów.

 

Film, który zdobędzie najwięcej głosów widzów otrzyma Nagrodę Publiczności. Jury przyzna Grand Prix konkursu. Zwycięskie filmy zostaną zaprezentowane 15 października podczas Multimedia Happy End Festiwalu Filmów Optymistycznych w Rzeszowie. Ich autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe, ufundowane przez spółkę Multimedia Polska.

 

Najlepsze filmy trafią także do wypożyczalni wideo na żądanie (VoD) w sieci Multimedia Polska. Tym samym oferta filmów offowych VoD Multimediów poszerzy się o kolejne pozycje.
Regulamin i karta zgłoszenia w zakładce konkurs aMazing na www.multimediaoff.pl.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Matura to Bzdura #21

  Błędy językowe to coś, co dość często nam się zdarza, a przynajmniej sprawia nie lada problemów, kiedy musimy wybrać...

Zamknij