Wednesday, Jul. 24, 2024

Konkurs filmów niezależnych w ramach Bluebox 2017

Autor:

|

18 sierpnia 2017

|

Konkurs filmów niezależnych w ramach Bluebox 2017

Festiwal filmowy Bluebox jeszcze jako Przegląd Filmowy po raz pierwszy odbył się w październiku 2012 roku. Celem było pokazanie nieznanego szerokiej publiczności świata twórców, producentów i propa¬gatorów obrazu cyfrowego w filmie. Przegląd pokazał to co najlepsze i najciekawsze w technologii cy¬frowej. Nie było by to jednak możliwe bez obecności czołowych firm postprodukcyjnych – Platige Im¬age, The Chimney Pot, ATM, Odeon, Nolabel, Orka Film, Badi/Badi, Alwernia, LumiconFx. Wydarzenie zostało pozytywnie ocenione przez odbiorców – zarówno profesjonalistów jak i sympatyków najnowszych technologii tworzenia cyfrowego obrazu i dźwięku, dlatego w październiku 2013 roku odbyła się kolejna edycja projektu już pod nazwą Festiwal Filmowy – Blubox 2013.

W tym roku odbędzie się szósta edycja imprezy Bluebox 2017. W ramach festiwalu oprócz części konkursowej przewidywane są spotkania z twórcami filmów i efektów specjalnych oraz dodatkowy blok prezentacji prac z zakresu poszerzonej i wirtualnej rzeczywistości- VR.

Ciągle można zgłaszać swoje filmy do konkursu kina niezależnego, który po raz pierwszy odbędzie się w ramach Blueboxa. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Nakręć się na czarne kropki
Nakręć się na czarne kropki – konkurs filmowy

Kręciliście kiedyś film o czarnych kropkach? Nie? No to teraz macie okazję. Motywatorem niech będzie nagroda w postaci 5 000...

Zamknij