Sunday, Apr. 21, 2024

Konkurs filmowy map4U

Autor:

|

2 listopada 2012

|

 

Zapraszamy do udziału w konkursie filmowym na portalu map4U. Wystarczy przesłać film nawiązujący do tematyki portalu. Mogą to być relacje z wydarzeń historycznych, kulturalnych, sportowych, czy własnej wycieczki, a także inne Wasze pomysły powiązane z turystyką. Filmy mogą promować miejsca atrakcyjne turystycznie bądź tematycznie nawiązywać do aktywności zaproponowanych na portalu. Dzięki temu macie możliwość wypromować ulubione przez Was miejsce i wydarzenie, a także pochwalić się nakręconym filmem przed innymi turystami.

Filmy powinny mieć długość od 1 do 3 minut i być nagrane w formacie avi, mov, mpg lub mp4.

Nagrody:

  • * I miejsce – tablet,
  • * II miejsce – nawigacja GPS,
  • * III miejsce – dysk przenośny.

Filmy należy nagrać na płytę CD i przesłać na adres redakcji. Do płyty należy załączyć dane autora (imię i nazwisko, adres e-mail, adres do korespondencji, telefon).

Konkurs trwa do 31 października 2013 r. W tym czasie jury będzie wybierać co tydzień najciekawszy film tygodnia, z których wyselekcjonowany zostanie film miesiąca.

Spośród filmów miesiąca jury wybierze film roku, za który zostanie przyznana nagroda główna.

Szczegóły konkursu oraz regulamin dostępne są na stronie map4u.pl.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dubel #16 – Barokowa Intryga

  Film, który został zrecenzowany w tym odcinku "Dubla" znacznie różni się od wielu innych filmów niezależnych. Nie dość, że...

Zamknij