Saturday, Sep. 23, 2023

Konkurs „Kolory Semilac” szansą dla młodych filmowców

Autor:

|

29 sierpnia 2016

|

Konkurs „Kolory Semilac” szansą dla młodych filmowców

Marka Semilac, oferująca lakiery do paznokci w ponad 150 kolorach, przygotowała wyzwanie dla filmowców. W konkursie, który wystartował w sierpniu, mają pokazać bogactwo otaczających nas kolorów, ale i sposób, w jaki kreują one rzeczywistość. Inspiracji nie brakuje – można je czerpać z bogatej palety lakierów marki Semilac. Wizja kolorowej rzeczywistości nie może mieć więcej niż 30 sekund. To kreatywne wyzwanie mogą podjąć zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy.

Warto poruszyć wyobraźnię, ponieważ w puli nagród pieniężnych jest aż 25 tysięcy złotych. Zostaną one rozlosowane między zwycięzcami trzech pierwszych miejsc oraz 10-cioma osobami, które otrzymają nominację w konkursie. Zgłoszenia należy przesyłać do 12 września 2016 roku, poprzez serwis Millionyou.com.

Aktywacja odbywa się przy współpracy z portalem MillionYou, który włącza twórców i konsumentów w proces wymyślania nowych idei dla marek.
Jurorem konkursu jest Daniel Rusin, znany w internecie jako Reżyser Życia. To właśnie on wskaże zwycięskie materiały. Na co dzień Daniel jest operatorem i prowadzi vloga na YouTube, na którym publikuje filmiki prowokujące do refleksji. W 2015 roku jego praca i pasja została doceniona tytułem Twórca Video Roku w kategorii Lifestyle.
Film promujący konkurs nagrany przez Reżysera Życia, dostępny jest tutaj.
Więcej informacji o konkursie i regulaminie znajduje się tutaj.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
ink
„Śledztwo” ze statuetkę American Film Award w Nowym Yorku

Pamiętacie jeszcze "Śledztwo", które w lutym tamtego roku szukało wsparcia finansowego? Jakże miło nam zakomunikować, że film zakwalifikował się do...

Zamknij