Friday, Sep. 29, 2023

Konkurs na krótki film turystyczny

Autor:

|

18 czerwca 2014

|

Konkurs na krótki film turystyczny

Portal map4u.pl promujący aktywną turystykę organizuje konkurs dla filmowców, w którym zadaniem jest stworzenie amatorskiego filmu promującego aktywny wypoczynek, przyrodę naszego kraju oraz walory zabytkowe i architektoniczne Polski, jak również tradycje historyczne.

Filmy powinny tematycznie nawiązywać do aktywności proponowanych na portalu map4u.pl. Każda filmowa impresja, nawet ta spontanicznie wykonana smartfonem, może się okazać prawdziwą perełką nominowaną do nagrody. Musicie bowiem wiedzieć, że dzieło nie musi być wcale nakręcone kamerą, czy aparatem.

Konkurs rozpoczyna się z dniem 1 lipca 2014 r. Prace można nadsyłać w terminie do dnia 30 listopada 2014 r, a nagrodą główną jest tablet. Dodatkowo przewidziano 5 wyróznień w postaci gadżetów turystycznych.
Więcej informacji, tutaj.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
konkurs po korekcie rafala
Zbrodnia w sztuce – konkurs filmowy

Konkurs raczej przeznaczony dla mieszkańców Krakowa i okolic, ponieważ celem jest stworzenie  filmowej relacji z wystawy Zbrodnia w sztuce, która...

Zamknij