Thursday, Jun. 13, 2024

KONKURS Po Prostu Energia

Autor:

|

21 września 2018

|

KONKURS Po Prostu Energia

Jesteś młodym filmowcem, doświadczonym operatorem, ambitnym reżyserem lub początkującym aktorem? Każdego z Was, kto ma żyłkę do filmowania i kreatywny umysł, zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Filmowym „Po Prostu Energia”.

Organizatorzy liczą przede wszystkim na kreatywność. Do wykonania jest maksymalnie 90 sekundowy filmik, zgodny z przesłanym przez Organizatora briefem. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 15 000 zł, z kolei zdobywca 2 miejsca sięgnie po 5 000 zł, natomiast 3 miejsce to kwota równa 1000 zł. Czas do 4.11.2018 r., regulamin znajdziecie tutaj.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
CINEMAFORUM (1), fot. Przemysław Skrzydło
Pierwsze szczegóły programu 17. edycji CINEMAFORUM

Zbliża się CINEMAFORUM - 17. Międzynarodowe Forum Krótkometrażowych Filmów Fabularnych. Od 7 do 11 listopada 2018 roku w warszawskiej Kinotece...

Zamknij