Thursday, May. 23, 2024

Kraków potrzebuje Waszych filmów!

Autor:

|

16 marca 2013

|

Kraków potrzebuje Waszych filmów!

Na mapie naszego kraju pojawia się coraz więcej punktów, w których wykazuje się chęć promocji filmów niezależnych. Tym razem taka lampka zapaliła się w Krakowie w Klubie Herbacianym „Nie lubię Poniedziałków”. Pomysł jest prosty: promocja kina niezależnego na spotkaniach przy herbatce. Organizatorzy liczą na szczególny odzew ze strony krakowskich filmowców, jednak wszelkie propozycje płynące od Was na pewno zostaną rozpatrzone.

Jak wypromować swój film w tej inicjatywie?

Wyślij maila o tytule „projekcje filmowe” na adres khnielubieponiedzialkow@gmail.com. W treści zamieść informację, że chcesz wziąć udział w inicjatywie – napisz skąd jesteś, ile masz lat, jaki film, bądź jakie filmy chciałbyś pokazać i ile one trwają (tytuł, gatunek, czas trwania). Po wysłaniu maila czekaj na odpowiedź od organizatorów.

Więcej na temat działalności klubu herbacianego znajdziecie na fan pejdżu.

 

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

(1) Komentarz

  1. Arbuz666
    22 marca 2013 at 10:48

    Kurde, szkoda że w trójmieście czegoś takiego nie ma ^^

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
zgon
Czas na ZGON

W środę do naszego serwisu trafiła jeszcze gorąca premierowa pełna wersja filmu "ZGON" Marka Pawlikowskiego. Wy, jako czytelnicy serwisu Kinoamatorskie.pl...

Zamknij