Friday, Jan. 27, 2023

Krzyki nigdy nie zapowiadają niczego dobrego

Autor:

|

7 lutego 2014

|

Krzyki nigdy nie zapowiadają niczego dobrego

Jeden trailer nowej produkcji Filmotwora już widzieliśmy, teraz czas by uchylić rąbka tajemnicy, o czym dokładnie będzie ten film.

„Krzyki nigdy nie zapowiadają niczego dobrego”, to kontynuacja brutalnie przerwanej fabuły filmu ‚Śmierć’, który stał się najbardziej rozpoznawalnym tytułem FiN’u. Po zabójstwie komisarza Huberta Wursta (Michał Rasiewicz), jego stanowisko zajmuje były aspirant Eugen Frischenbaum (Kuba Ptaszyński), który bierze sobie do pomocy aspiranta Hansela Pumrickela (Wojciech Woźniak). Seryjny morderca, który zabił już 14 osób w bezimiennym, niemieckojęzycznym miasteczku zapada się pod ziemię. Gdy zrozpaczony po śmierci przyjaciela Frischenbaum myśli już, że maniak znikł na dobre, niespodziewanie, pół roku po ostatnim zabójstwie, policjanci znajdują nowe ciało. Wszystkie poszlaki wskazują na maniaka..

Warto zapoznać się również z nowym trailerem tej produkcji:

Premiera 15 lutego.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
pno1
Dubel #65 – „Polowanie na owce” (2013)

Jedną z zalet kina amatorskiego i niezależnego jest to, że jeśli scenariusz okaże się ciekawy, to istnieje spora szansa, że...

Zamknij