Wednesday, May. 22, 2024

Księgowa Imperium – polski fan film już w serwisie

Autor:

|

5 stycznia 2021

|

Księgowa Imperium – polski fan film już w serwisie

Miło nam poinformować, że dzisiaj do naszego serwisu trafił polski fan film gwiezdno-wojenny wyprodukowany przez Gawlock Pictures. Jest to opowieść o dwóch buntownikach chcących przyłączyć się do Rebelii. Historia rozgrywa się równolegle do wydarzeń z epizodu IV: Nowej Nadziei. Film możecie obejrzeć tutaj.

Jednocześnie chcemy podziękować Pawłowi Szymkowiakowi, dzięki któremu udało się naprawić usterkę uniemożliwiającą od jakiegoś czasu dodawanie filmów do naszego serwisu. Dokładnie od listopada nastąpiła przerwa w dodawaniu filmów ze względu na trudności z logowaniem. Mamy nadzieję, że teraz każdy z Was będzie mógł swobodnie dodawać swoje filmy, a gdyby nadal występowały jakieś problemy, prosimy o kontakt!

O tym, jak dodać swój film do serwisu Kinoamatorskie.pl przeczytacie tutaj.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
bytom
Ruszył Bytom Film Festival

Do 6 grudnia potrwa internetowa odsłona Bytom Film Festival, która do tej pory jak większość tego typu wydarzeń odbywała się...

Zamknij