Wednesday, Jul. 24, 2024

Kurs filmowca niezależnego w nowej odsłonie / 1 lekcja za FREE

Autor:

|

16 października 2015

|

Kurs filmowca niezależnego w nowej odsłonie / 1 lekcja za FREE

Marzyło nam się, żeby wreszcie odświeżyć dział, w którym możecie uzyskać dostęp do kursu filmowca niezależnego i stało się! Co nowego?

Przede wszystkim teraz kurs jest bardziej przejrzysty, możecie w prosty sposób dowiedzieć się, co zawiera kolejna lekcja, ile ma stron i ile kosztuje dostęp. Zapomnijcie o kilometrowym scrollowaniu strony. Ponadto kurs zasiliły dwie nowe bardzo konkretne lekcje: o tym jak zorganizować casting oraz o tym, w jaki sprzęt powinien zaopatrzyć się każdy filmowiec. Dodatkowo w poradniku dotyczącym castingu otrzymacie przykładowy news prasowy oraz szablon formularza rekrutacyjnego. Wkrótce bazę poradników zasilą kolejne lekcje.

Kurs filmowca niezależnego – KLIK

Z okazji tego, że kurs filmowca niezależnego został odświeżony, chcielibyśmy Wam przez tydzień udostępnić całkowicie bezpłatnie pierwszą lekcję, żebyście mogli zobaczyć, czy lektura jest dla Was zrozumiała i przyjemna w odbiorze.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
smart
Lekcja 10 – Niezbędnik filmowca, czyli co i dlaczego przyda Ci się na planie filmowym?

Zanim tak naprawdę rozpoczniesz zdjęcia, najpierw wypadałoby się zastanowić, co będzie potrzebne aby wyprodukować Twój film. Jest rzeczą prawie oczywistą,...

Zamknij