Sunday, Apr. 21, 2024

Legenda 3D – cały czas do przodu

Autor:

|

22 marca 2014

|

Legenda 3D – cały czas do przodu

Właśnie zakończył się casting do filmu Łukasza Stasiorowskiego „Legenda 3D”. Twórcy byli zaskoczeni zainteresowaniem objęciem ról w ich nowym dziele, co przyczyniło się do przedłużenia rekrutacji. W każdym razie udało się wyłonić osoby, które obsadzą pierwszoplanowe role. Ekipa prezentuje się następująco: Michał Kowalski, Jovita Pietroń, Kinga Nowicka, Piotr Kowalski, Anna Iwasiuta-Dudek, Ewelina Serafin, Sandra Chiedel, Paweł Olearczyk, Marta Iglantowicz, Bartosz Zieliński, Paweł Grześk, Tomasz Bieliński, Agata Żołnierek, Kaja Żuchowska, oraz Magdalena Dwurzyńska. Więcej o tych osobach przeczytacie tutaj.

Teraz twórcy przechodzą do kolejnego etapu. Aktualnie będzie miał miejsce nabór zgłoszeń dla muzyków/zespołów chcących, aby ich utwór (lub utwory) znalazły się na ścieżce dźwiękowej LEGENDY 3D.  Jak informują twórcy, nie ma określonych ram gatunkowych, wszyscy mają szanse – jedyny warunek, jaki stawiają, to aby utwór pasował do typowego teen slashera.
Jeśli jesteś muzykiem, lub masz zespół i uważasz, że warto spróbować, wyślij zgłoszenie z linkiem do utworu lub plikiem mp3 na adres mailowy arthousecompany1@gmail.com i daj sobie szansę!

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
wiecej
Więcej – premiera jutro o 16.00

"Więcej" to obraz przedstawiający z pozoru zwyczajny dzień prób w miejscowym teatrze, w którym biorą udział reżyser przygotowywanego spektaklu, Andrzej...

Zamknij