Wednesday, Jul. 24, 2024

Lethargus powraca z „Siedliskiem”

Autor:

|

5 lutego 2016

|

Lethargus powraca z „Siedliskiem”

Lethargus, którego powinniście kojarzyć z filmu „Insomnia” już wkrótce powróci z nowym projektem. Mowa o filmie „Siedlisko”, nad którym prace trwają już od jakiegoś czasu. Do tej pory udało się między innymi zrealizować zdjęcia w klimatycznym Bornym Sulinowie w opuszczonym kasynie Armii Radzieckiej tzw. „Domu Oficera”. W najbliższym czasie zresztą na stronie twórcy będzie można zobaczyć relację zdjęciową z dni zdjęciowych.

„Siedlisko” będzie opowieścią o pustce pochłaniającej wszystko, co spotka na swojej drodze. Mowa tutaj o pustce, która dotyczy bezpośrednio każdego z nas, która czai się w czeluściach naszych serc i czeka tylko by zniszczyć nas od środka.

Przy okazji warto wspomnieć, że Lethargus organizuje konkurs, w którym do wygrania są egzemplarze filmu „Insomnia”. Więcej szczegółów w tym temacie znajdziecie na fanpage’u autora.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
5krokow
Zza miedzy#5 – 5 rzeczy, które musisz zrobić przed nagraniem

Jest kilka czynności, które każdy filmowiec powinien wykonać przed nagraniem. I nie chodzi tu wcale o to żeby przeprowadzić próbne...

Zamknij