Sunday, Apr. 21, 2024

Miasteczko Filmowe NETIA OFF CAMERA zaprasza na warsztaty

Autor:

|

21 kwietnia 2017

|

Miasteczko Filmowe NETIA OFF CAMERA zaprasza na warsztaty

Wraz z organizatorami mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Was do zapisów na warsztaty filmowe, które odbędą się 1 maja o 10.00 i 2 maja o 15.00 (pierwszego dnia zajęcia teoretyczne, a drugiego dnia – zajęcia praktyczne). Przez te dwa dni postaramy się wprowadzić Was w świat magii filmu, dając Wam dostęp do wiedzy i sprzętu wykorzystywanego na co dzień w profesjonalnej produkcji filmowej.

Warsztaty są bezpłatne, zapraszamy młodzież w wieku 13-18 lat. Jedyny warunek, aby wziąć w nich udział – to wysłanie jednego zdania z uzasadnieniem – Dlaczego to właśnie Ty powinieneś wziąć udział w warsztatach?
Odpowiedzi prosimy wysyłać na maila: miasteczkofilmowe@offcamera.pl.

Spośród przesłanych zgłoszeń zostanie wybranych 10 osób, które będą miały szansę wzięcia udziału w wydarzeniu.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
PLAKAT_ FILMU_ANGEL_A
ANGEL.A w produkcji – zobacz plakat

Film Adama Nowaka przebija się do mediów i zwraca na siebie coraz większą uwagę! To świetna wiadomość zarówno dla tego...

Zamknij