Thursday, May. 23, 2024

Międzynarodowy Festiwal Filmów Niezależnych „Publicystyka” – nabór

Autor:

|

7 lipca 2020

|

Międzynarodowy Festiwal Filmów Niezależnych „Publicystyka” – nabór

Festiwal, który odbędzie się już po raz 27. jest unikatową w skali naszego kraju imprezą poświęconą promocji publicystyki filmowej. Jego głównym celem jest nie tylko pokazanie osiągnięć i trendów amatorskiej i studenckiej twórczości filmowej.

Międzynarodowy Festiwal Filmów Niezależnych „Publicystyka” trwa dwa dni. Projekcje konkursowe prezentowane są przez dwa dni w blokach filmowych, z których każdy zakończony jest jawną oceną Jury. W roku 2004 patronat nad Festiwalem objęła Światowa Unia Filmu Niezależnego „UNICA”.

W części konkursowej może wziąć udział amator lub student uczelni filmowej/artystycznej. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 11 września 2020 roku. Szczegóły na temat festiwalu, regulamin i karta zgłoszenia na www.publicystyka.mok.com.pl.

W tym roku, ze względu na ograniczenia epidemiczne, organizator dopuszcza przeprowadzenie festiwalu w ograniczonej formie, w tym online.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
105560604_3035456863247937_6662817706577052905_n
Jeszcze 4 dni na zgłoszenie filmu do przeglądu!

22 lipca o godzinie 18 w gdańskim kinie studyjnym kameralnacafe odbędzie się pokaz filmów amatorskich i niezależnych, do którego jeszcze...

Zamknij