Wednesday, Jul. 24, 2024

Miko Pranko Si La Pupst – Zwiastun

Autor:

|

5 listopada 2012

|

 

Zadziwiacie nas niejednokrotnie swoją twórczością, dlatego jesteśmy gotowi na wszystko. Ale czasem docierają do nas takie newsy, że dosłownie nie wiemy jak je ugryźć. ;) Dzisiaj zapowiedź filmu „Miko Pranko Si La Pupst” Michała Łukowicza. Filmu, który według autora” „będzie początkiem nowej fali w polskim kinie niezależnym. I nowej fali w polskim kinie w ogóle.”. Odważnie, prawda?

Michał Łukowicz opisał swoją produkcję słowami: „Ten film to jedyna szansa, aby powrócić do krainy Kaziorów. Krainy zabaw, przygód i potworów. Krainy szaleństwa, prawdy i przyjaźni. To będzie krótka podróż, ale zdaje mi się, że zmieni Twoje życie…”. Szczególnie zaś zaciekawiło nas to, co wpisał w pole „Gatunek” – komediodramat psychologiczny. Jesteśmy pod wrażeniem, a Wy? Zobaczcie trailer:

 

 

A żeby nie było jeszcze za mało tajemniczo, to premiera nastąpi… wkrótce :).

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Złapane w sieci #64 – THE BURNING (1981)

  Autorowi działu "Złapane w sieci" nie minął jeszcze smak na wszelkiej maści horrory. Tym razem zbiór dziwnych filmów zasilił...

Zamknij