Tuesday, Nov. 28, 2023

Szpadel klątwa kaprawego boga

Dodany przez:

|

4 czerwca 2013Rok: 2012
Reżyseria: Ded Flay Prodakszynz
Scenariusz: DedFlay Prodakszynz
Zdjęcia: DedFlay Prodakszynz
Montaż: DedFlay Prodakszynz
Tagi: Szpadel klątwa kaprawego boga komedia horror komediohorror DFP Ded Flay Prodakszynz krew flaki zombie zombi


Magia, której nie powstydziłby się sam Tolkien. Akcja, która przywodzi na myśl najlepsze produkcje Jerry’ego Bruckheimera. Efekty specjalne, których sam George Lucas by nie wymyślił. Atmosfera, której nie dorówna żaden hiszpański horror. Scenografia i kostiumy, które tylko z braku funduszy nie pojawiły się do tej pory w żadnym filmie Jerzego Hoffmana. Aktorstwo, które czerpie pełnymi garściami z Metody Stanisławskiego. Scenariusz, który w swej złożoności przypomina połączenie INCEPCJI i INFILTRACJI. Muzyka i efekty dźwiękowe, których nie słyszano nawet w Studiu Eksperymentalnym Polskiego Radia. Głębia, której nie odczuliśmy w kinie od czasów Bergmana. Film, którego byś nie oglądał, gdybyś nie musiał! SZPADEL – KLĄTWA KAPRAWEGO BOGA! Najdłuższy film z ciągiem logicznym w historii grupy filmowej Ded Flay Prodakszynz! Ujrzyj kaprawe zło, które wychynęło z pradziejów!
Czyli…
Robotnicy w trakcie kopania rowu na kabel do internetu odkrywają tajemniczą figurkę.
W efekcie lekkomyślnej decyzji niszczą ją i uwalniają prastarą klątwę, która została weń zaklęta. Kaprawe zło wychynęło na świat.

Zaloguj się aby ocenić film

Podziel się

O autorze

Ded Flay Prodakszynz

Grupa filmowa DED FLAY PRODAKSZYNZ tworzy materiały filmopodobne od dawien laty już, hen, hen. Jako jedna z niewielu tego typu formacji obok klasycznych produkcji realizowanych kamerą, tworzy również filmy animowane oraz teledyski. DFP odpowiada za zacny i znany w europie wschodniej Festiwal Filmów Antydepresyjnych "RELANIUM". DFP swą filmową drogę rozpoczęła od czarno-białego projektu „TV KLOP”, który został zrealizowany w 2000 roku przy pomocy kamery przemysłowej Unitra. „TV KLOP” to cykl filmów składających się wspólnie na program telewizyjny estetyką przypominający jak mówią twórcy: „archaiczny VHS ze stanu wojennego”. W dalszym toku eeewolucji zaczęli prezentować już filmy barwne pod szyldem DFP! Skład zespołu stale mutuje i nie zatrzymuje popędu TFU!rczego. Motywuje ich kultura medialna, konsumpcjonizm, absurd w rzeczywistości i rzeczywistość w absurdzie. Część skrytych tajemnic i odpowiedzi na niezadane pytania można znaleźć na ich stronie www.dfp.of.pl lub w obrazach poruszanych 12 lub 24 razy w ciągu sekundy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*